Gökhan Dedeoğlu’ndan 46 liraya 4.240 TL…

1.AYAK: Yarış hayatının ilk yarışını sentetik pistte kazanan ve çim pistte de tatminkar koşular koşan, idman pistindeki çok iyi durumu ve ilk yarışındaki jokeyi ile tekrar buluşan TAŞTEPE başta tuttuğum isimdir. İlk kez sentetik piste çıkan ancak idman pistinde dereceli galopları nedeniyle pisti yadırgamayacağını düşündüğüm YÜCEKAN, DB takısının kendilerine yararlı olacağını düşündüğüm AZAMAT ve CAMBAZOĞLU ikilisi diğer şanslı isimler olup, DEMİRBİKE, BOZARSLAN ve DÜNDARZADE koşunun sürpriz isimleridir.


2.AYAK: Bu yarış için yapmış olduğu hazırlıklarında beğenimi kazanan POPULAR CITY favorim. Son yarışı ile düzelmeye başladığını gösteren ARK ROYAL, Ankara’dan iyi durumda gelen MEMENTO ve ağır kilosuna rağmen formunu beğendiğim A FINE DAY TO FLY daha sonra şans verdiğim isimlerdir. Müsait kilosu ile WIND OF LOVE ve farklı bir yarış beklediğim SCARLET geniş kuponlar için önereceğim isimlerdir.


3.AYAK: Kolay kazandığı koşu sonrası muntazam idmanları ile formunu koruduğunu gösteren TOPSY TURVY usta jokeyi ile en şanslı isimdir. Çim pistteki ilk sınavına çıkacak olan DOLYA VOROVSKAYA pisti yadırgamazsa en ciddi rakibi olacaktır. Bu iki tayın kötü koşması halinde çok iyi bir form yakalayan ZERTAS devreye girebilecek isimdir.


4.AYAK: Son koşusunda sert rakiplerden etkilenen ALEVKIRAN müsait grupta favorim. Ankara’dan çok iyi durumda gelip ilk sentetik deneyimini yaşayacak olan BABAHAKKI ve bir müddet geri alınan ancak dinçlik yarışını seven YAĞIZ BEYİ en yakın rakipleri olacaktır. Bu aralar toparlanmaya başladığını gördüğüm İLK PARILTI ve ağır kilosuna rağmen çıkışta AŞKARTAY sürpriz isimlerdir.


5.AYAK: Geçtiğimiz hafta Boğaziçi koşusunda üçüncülüğü fotoda kaybeden ZAFER ATEŞİ yakın ara koşmasına rağmen uygun rakipler yanında kazanması normal sonuç olacaktır. Bankom.  


6.AYAK: Son başarılı yarışı sonrası 3 ay gibi bir ara vermesine rağmen özellikle son 1200 metrelik galobunda çok iyi görünen ASLAN LUİGİ çok şanslı. Bu mesafede buradaki rakiplerinden daha iyi bir dereceye sahip THE BEAUTIFUL ECE, Bursa’dan iyi durumda gelen ve ilk sentetik yarışına çıkacak olan DOĞUNUN RÜZGARI ve gördüğü yarış sonrası idman pistinde oldukça beğenimi kazanan FLAMING BREEZE rakipleridir. İyi durumunu koruyan RAIN GRAIN ve DARK LORD ikilisi sürpriz isimlerdir.

2. ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 10-11-2-4  /  1-3-6

2A) 2-7-6-1  /  8-4

3A) 4-3

4A) 8-6-9  /  3-1

5A) 1  ZAFER ATEŞİ

6A) 6-4-2-14

Çatı Kupon: 46,08 ₺

2. Altılı Ganyan ( 4 / 1 / 3 / 6 / 1 / 4 ) : 4.244,83 ₺ vermiştir. 
Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

1 thought on “Gökhan Dedeoğlu’ndan 46 liraya 4.240 TL…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir