Mustafa Sav’dan geniş kuponda İzmir Altılısı…

1.AYAK: Günün ilk ayağında son yarışı olumlu olan ve etkili jokeyinin tercihi ile ACARSU artan formu ile uygun rakipler yanında bir adım önde olup favorim. Zaman zaman iyi sonuçlar elde eden CANAGEL iyi ahır bakımı ile sıkı rakip olmasını bekliyorum. Grubun en istikrarlı ismi olan BABA FAHRETTİN apranti indirimine gidilmiş ve aradaki kilo dezavantajını ortadan kaldırmışlar yetenekli binicisi ile yine çok şanslı isimler arasında. Üst üste başarılı yarışlar koşmaya başlayan MAHİNURUM süper idman durumu ile ihmale gelmez. Son zamanlarda kötü sonuçlar elde eden MUHSİN bu tarz gruplarda her daim başarılı olabilecek klası olduğu unutulmamalı dikkat.


2.AYAK: Denk güçlerin bir arada olduğu bu koşuda CRIME MACHINE sevdiği pist ve mesafede potaya en yakın isim. BEST FRIEND’in bu kez kötü gidişe bir son vermesini bekliyorum. WIN FOR YOU inatçı yarış karakteri ile tek nefeste bitirebilir. CASH IS KING aradan sonraki ilk yarışı olmasına rağmen dinçlik yarışlarını çok sevdiği unutulmamalı. ICE TEA kum performansı biraz eksik olmasına rağmen sürpriz yapabilir. MEDİCANE formda jokeyinin tercihi ile günün bomba adayı olacaktır.


3.AYAK: Sezon başındaki formundan uzak görünen KARİZMATİK bu kez her şey lehine olup sevdiği pistte potaya en yakın gördüğüm isim. SEHHAR üst üste kazanarak ne denli formda olduğunu belli etti, sertleşen rakipler yanında yine birinciliğin güçlü adayları arasında. ALTIN TEPE istikrarlı bir tay olup etkili pilotu ile favorilere zor anlar yaşatabilir. O BİR ÇELİK son yarışı vasat olmasına rağmen üstün kan hattı ile devreye girebilir.


4.AYAK: 2 yaşlı İngilizlerin kısa vadeli mücadelesinde WILD HUNTER klas jokeyinin bugün İzmir’i tercih etmesindeki en büyük faktör olup en şanslı isim ve net favorimdir. CANIM SELİN eküri koşma avantajı ile ihmale gelmez. SÜPER PALAZ’ın ilk startı çok iyi, tecrübeli taylar yanındaki ilk ciddi sınavında ve daha iyi koşacağı kum pistte mutlaka yazılmalı. FOREVER GOOD koşunun sürpriz adayı.


5.AYAK: Yine bir maiden koşu ve taylara baktığımda aslında aralarında pek bir fark göremiyorum. Ancak yine de koşunun kumda olmasından dolayı zaman zaman tabela içinde almış olduğu koşular ile bir adım önde olduğunu düşündüğüm ŞAŞKOVA bu yılın yükselen değeri olan jokeyi ile şansızlığını yenmeye çok yakın. Banko olarak öneriyorum.


6.AYAK: Sıklet farklarının olduğu son ayakta analizlerim sonucunda beş ismi kuponuma yeterli olarak gördüm. Bunlar sırası ile LION SONG, SPEED HANNER, DABBE, KIZIM ÇINAR ve BIG SADDLER… Bol Şanslar.


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 12-4-1-10-9

2A) 5-4-2-8-3-12

3A) 4-7-1-6

4A) 4 / 2-8-3

5A) 10 ŞAŞKOVA

6A) 5-2-1-3-8

Çatı Kupon: 120,00 ₺

2. 6’LI GANYAN (10/4,7/6/1,2/10/5): 3.654,91 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir