Mustafa Sav’dan 72 liraya İzmir Altılısı; 1.760 TL…

1.AYAK: Günün ilk ayağında çok büyük hayallerle alınan ancak bu zamana kadar bekleneni veremeyen EFSANEAT gördüğü yarışlar sonrası bana göre artık istenilen seviyeye geldiğini düşünüyorum ve süper yarış hazırlıkları ile kazanmasını bekliyorum ve banko olarak öneriyorum.


2.AYAK: Son yarışında mesafeyi bulunca uzak ara ve kolay kazanan YÜREĞİDERİN artan formu ve kondisyonu ile yine birinciliğin en güçlü adayı olup favorim. Kafamı tek kurcalayan uzundan kısaya dönmüş olması bundan olumsuz yönde etkilenmesi halinde bu koşu karışır. NAZLI HİLAL, KIZKARDEŞİM, ÖZLÜTAY, ÖZDEN HANIM ve ÖZKEHRİBAR favorinin kötü koşması halinde devreye girecek isimlerdir.


3.AYAK: Kısa vade 8 yarışta başarılı ve istikrarlı safkanların mücadelesi olacaktır. Geçen yarışında harika koşup kazanma başarısı gösteren DARLÖY süper ahır bakımı ile sevdiği pist ve mesafede uyum içindeki jokeyi ile potaya en yakın isim olup net favorim. TAÇSIZ KRAL sezon başındaki formundan epey uzak görünmesine rağmen bilinen klası ile ihmale gelmez. UZUN MEHMET, GÖZPINARI, GÖKÇESTAR ve unutulduğu zamanlar sürpriz yapmayı seven GÜVENDİK favorinin hatasını kollayacak diğer safkanlardır.


4.AYAK: Çim pistin etkili isimleri bir arada bu sezon çok sık koşmasına rağmen bu tarz gruplarda her daim etkili koşabilen HARDMET formda pilotu ile birinciliğin en güçlü adayıdır. ZORRO bana göre kaba kum pisti eksik bu kez sevdiği pistte farklı koşacaktır. OĞLUM UTKUN mutlaka yazılması gereken diğer bir isim. DRAGON WINGS, CANTALOUPE ve DICAPRIO geniş kuponlarda olması gereken isimlerdir.


5.AYAK: Yarışı önlerde kabullendiği zamanlar harika sonuçlar elde eden YURT BAŞI dişine göre rakipler yanında kazanmaya en yakın isim olup net favorim hatta risk dahi alınabilir. Yanına at yazmak isteyen yarış severler için rakip gördüğüm taylar, BEFORE OR AFTER ve üst üste kazanarak nedenli formda olduğunu ispatlayan BOLD OF ÖKE en ufak hatayı affetmezler.


6.AYAK: Gün son koşusunda ise, yine bir çim koşusu ve safkanlara baktığımda zaman zaman bu pistte başarılı gördüğüm safkanlar sırası ile SQUEAK AND BUZZ, WEDNESDAY BUS, CAN BELGİN, CELENIE ve SUN OF THE SEA diğer safkanlara göre şanslı gördüğüm taylardır. Ama siz yinede koşunun çimde olmasından dolayı tuttuğunuz isimleri değerlendirin. BOL ŞANSLAR.


ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 3 EFSANEAT

2A) 3,4,6,8,2,1

3A) 1 / 7,8,9,3,4

4A) 2,5,4,6,9,1

5A) 2 / 3,1

6A) 2,3,4,1,5

Çatı Kupon: 72,00 ₺

6’LI GANYAN: 1.760,52 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir